O NASWitajcie !Początek jest taki :) Vegetanie - czyli tanio i zdrowo :) Przełamujemy przeświadczenie, że kuchnia wegetariańska jest droga i monotonna.
Lubimy kolory, lubimy inność, nieszablonowość.
Blog to nasza reakcja na to, że wszechobecne szybkie i niezdrowe jedzenie nas zalewa.
Dlaczego tego nie zmieniać ? Spójrzmy na to w taki sposób. Jeśli nie chcecie siedzieć w "garach" tracąc dużo czasu, idźcie z nami. Szybko, tanio i zdrowo. To nasza propozycja na zdrowy fast food :)
Każdy w dzisiejszych czasach jest zabiegany i myśli tylko o odpoczynku, zajęciu czasu czymś lekkim, nie obciążającym. My również tak postępowaliśmy, ale doszliśmy do wniosku, że łatwe, proste i zdrowe jedzenie może być przyjemnością. Odstresować się możemy wspólnie przy prostym gotowaniu.
Przepis jest taki: niewyszukane składniki, nieskomplikowane potrawy i 30-40 minut pracy. Aha ! i do tego fajna muzyka :) Pomyślcie, że to tyle, ile czeka się na pizzę :P
Chociaż na weekendy planujemy coś dla lubiących hardcore - posiłki przygotowywane w 1h i dłużej :P Czasem w kuchni można się zatracić....

W tym blogu postaramy się Wam pomóc w zmianie myślenia o gotowaniu. Podstawa to przyjemność z tworzenia czegoś nieskomplikowanego, ale za to dającego wiele przyjemności.

Z innej strony jesteśmy tzw. artystycznymi duszami. Lubimy projektować, robić zdjęcia, tworzyć ciekawe projekty itp.

Nasza strona www.72artteam.com :)
Nasze rękodzieło : Fajne rzeczy do kuchni i nie tylko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...